Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vitrina frigorifica ARCTIC V145, 130 l, 85.4 cm, alb
- Număr anunț
- DA21912456
- Autoritate contractantă
- Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.033 RON
- Valoare atribuită
- 1.033 RON
- Data publicării
- 01.12.2018 12:00
- Termen limită
- 07.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 07:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.033 RON
din 1.033 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro