Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ums raducaneni
- Număr anunț
- DA20749357
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI RO11152888)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.562,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.562,94 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 10:25
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.562,94 RON
din 1.562,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro