Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KW900478 FPP WIN HOME 10 32-bit/64-bit Eng USB
- Număr anunț
- DA21906649
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
- Furnizor / câștigător
- TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
- Cod CPV
- 48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529,41 RON
- Valoare atribuită
- 529,41 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:37
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 07:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
529,41 RON
din 529,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro