Ofertă acceptată Cumpărare directă

Naldorex 550mg-cpr.film. x 30-Krka D.D. Novo Mesto SI

Număr anunț
DA40721760
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,80 RON
Valoare atribuită
127,80 RON
Data publicării
29.06.2026 12:51
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,80 RON

din 127,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.