Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SENZOR CREPUSCULAR 12A
- Număr anunț
- DA21900231
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 30237475-9 · Senzori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,90 RON
- Valoare atribuită
- 168,90 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:22
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 07:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,90 RON
din 168,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro