Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava zincata 3/4"

Număr anunț
DA21885690
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
LEMNCONFEX SRL (CUI RO2868676)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,40 RON
Valoare atribuită
488,40 RON
Data publicării
28.11.2018 11:15
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 07:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,40 RON

din 488,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.