Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract furnizare produse: Carnet chitantier personalizat - 100 bucati
- Număr anunț
- DA21355230
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 07:48
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro