Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sonda esofagiene Blackmore Sengstaken sterile
- Număr anunț
- DA21615222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare finală
- 2.900 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 11:32
- Data finalizării
- 02.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.