Atribuită Cumpărare directă

CABLURI PRELUNGITOARE

Număr anunț
DA36413432
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
Furnizor / câștigător
DULOIU A ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 26561007)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
853,90 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,90 RON