Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție Calculator Intel Core i5, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD + Windows 10 Pro pentru dotarea
- Număr anunț
- DA21904009
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC SRL (CUI RO15610333)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.915,80 RON
- Valoare atribuită
- 31.915,80 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:16
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.915,80 RON
din 31.915,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro