Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție Monitor LED Dell 23.6", Wide, Full HD pentru dotarea Cabinetului de informatică la Școal

Număr anunț
DA21903850
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.411,60 RON
Valoare atribuită
11.411,60 RON
Data publicării
29.11.2018 12:11
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.411,60 RON

din 11.411,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.