Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale publicitare- Pac 28625

Număr anunț
DA21908149
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
DOMINO ADVERTISING SRL (CUI 29031102)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.539 RON
Valoare atribuită
5.539 RON
Data publicării
29.11.2018 14:23
Termen limită
05.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.539 RON

din 5.539 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.