Ofertă acceptată Cumpărare directă

PORTOCALE

Număr anunț
DA21909567
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI RO11180179)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,50 RON
Valoare atribuită
562,50 RON
Data publicării
29.11.2018 15:15
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,50 RON

din 562,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.