Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,6% sub estimat

Consumabile chimic august

Număr anunț
DA21097638
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.618 RON
Valoare atribuită
2.339,55 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
30.08.2018 08:04
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.339,55 RON

din 2.618 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 278,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.