Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formol/Formaldehida 38-40% , bidon 20 litri, produs Bio-Optica/Italia, detine certificare IVD

Număr anunț
DA21104955
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,40 RON
Valoare atribuită
380,40 RON
Data publicării
30.08.2018 14:35
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,40 RON

din 380,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.