Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA21911144
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 3 Suceava (CUI 4243916)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39144000-3 · Mobilier de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295,65 RON
Valoare atribuită
1.295,65 RON
Data publicării
29.11.2018 16:46
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.295,65 RON

din 1.295,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.