Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bec LED HEDA GU10 4W = 30W 310lm lumina rece 6000K 25.000 ore
- Număr anunț
- DA20946968
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- LEDO LINE SRL (CUI RO28894660)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,80 RON
- Valoare atribuită
- 216,80 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 10:22
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216,80 RON
din 216,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro