Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRIOTUBURI STERILE 2 ML / CRIOTUB STERIL 2 ML, fara urme de ADN sau ARN - CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA21351813
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660 RON
Valoare atribuită
660 RON
Data publicării
01.10.2018 14:33
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660 RON

din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.