Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUG comuna Gradinari
- Număr anunț
- DA21350969
- Autoritate contractantă
- Comuna Gradinari (Consiliul Local Gradinari ) (CUI 3227424)
- Furnizor / câștigător
- Birou Individual de Arhitectura Adina Bocicai (CUI 19810776)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:06
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.000 RON
din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro