Ofertă acceptată Cumpărare directă

Macara electrica - electropalan

Număr anunț
DA21350323
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Leonardo da Vinci (CUI 32582438)
Furnizor / câștigător
REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
Cod CPV
42414100-2 · Macarale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
01.10.2018 13:48
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 22:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.