Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,3% sub estimat

Harta Romaniei 100x70 cm cu sipci

Număr anunț
DA21884853
Autoritate contractantă
COMUNA ROMÂNESTI (CUI 3373438)
Furnizor / câștigător
MICRO MAPPER SRL (CUI RO14352309)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
375 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
28.11.2018 10:55
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 400 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.