Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat

Brother TN230C / TN230M / TN230Y,Brother TN2320,Brother TN230 - PREMIUM

Număr anunț
DA21908542
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.358,77 RON
Valoare atribuită
1.332,58 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
29.11.2018 14:37
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.332,58 RON

din 1.358,77 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 26,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.