Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii instalatii incalzire, Reparatii instalatii alimentare apa, Reparatii instalatii acm
- Număr anunț
- DA21347092
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.230,65 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 11:54
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.230,65 RON
din 1.230,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro