Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale necesare pentru intretinere de drumuri comunale, comuna Zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA21346194
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,87 RON
Valoare atribuită
1.014,87 RON
Data publicării
01.10.2018 11:19
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,87 RON

din 1.014,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.