Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punere in functiune si intretinere patinoar mobil

Număr anunț
DA21908505
Autoritate contractantă
ORASUL BARAOLT (CUI 4404788)
Furnizor / câștigător
SCHNELL KÜHL SERVICE S.R.L. (CUI 33579465)
Cod CPV
45212211-8 · Lucrari de constructii de patinoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.700 RON
Valoare atribuită
9.700 RON
Data publicării
29.11.2018 14:36
Termen limită
06.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.700 RON

din 9.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.