Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE 3108

Număr anunț
DA21112220
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Municipala RAM Buzau (CUI 6303828)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,60 RON
Valoare atribuită
191,60 RON
Data publicării
31.08.2018 13:17
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,60 RON

din 191,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.