Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Xerox WorkCentre 3225 laser monocrom A4 retea WiFi

Număr anunț
DA21111248
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI RO34198965)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.483,20 RON
Valoare atribuită
3.483,20 RON
Data publicării
31.08.2018 12:22
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.483,20 RON

din 3.483,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.