Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet instalatii luminoase

Număr anunț
DA21913408
Autoritate contractantă
Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI RO33419553)
Cod CPV
39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.047 RON
Valoare atribuită
10.047 RON
Data publicării
03.12.2018 08:22
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.047 RON

din 10.047 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.