Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINOZ EP 100 mg/ MINOCYCLINUM

Număr anunț
DA40721133
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,15 RON
Valoare atribuită
193,15 RON
Data publicării
29.06.2026 12:19
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,15 RON

din 193,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.