Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cathejell 17.31mg+0.5mg/g-gel x 25-Pharmazeutische Fabrik Montavit AT
- Număr anunț
- DA40720813
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849,15 RON
- Valoare atribuită
- 849,15 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 12:02
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
849,15 RON
din 849,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro