Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
DERMANIOS SCRUB ,SURFANIOS PREMIUM,Aniosyme DD1
- Număr anunț
- DA21112696
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338 RON
- Valoare atribuită
- 1.272 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 13:52
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.272 RON
din 1.338 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.