Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare a personalului, cu exceptia serviciilor de plasare si de asigurare de personal (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vicii de gestionare a personalului, cu exceptia serviciilor de plasare si de asigurare de personal (
- Număr anunț
- DA21883629
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
- Furnizor / câștigător
- EXCONT PROFIT SRL (CUI 16566139)
- Cod CPV
- 79630000-9 · Servicii de gestionare a personalului, cu exceptia serviciilor de plasare si de asigurare de personal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:27
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro