Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare a personalului, cu exceptia serviciilor de plasare si de asigurare de personal (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de gestionare a personalului
- Număr anunț
- DA21883394
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
- Furnizor / câștigător
- EXCONT PROFIT SRL (CUI 16566139)
- Cod CPV
- 79630000-9 · Servicii de gestionare a personalului, cu exceptia serviciilor de plasare si de asigurare de personal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare finală
- 3.900 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:21
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.