Ofertă refuzată Cumpărare directă

Galerii, draperii si perdele conform anunt de publicitate ADV1050846

Număr anunț
DA21901253
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
MARADY ORIGINAL CURTAINS S.R.L. (CUI 39794373)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.110,71 RON
Valoare finală
15.110,71 RON
Data publicării
29.11.2018 10:52
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.