Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale electrice

Număr anunț
DA20748431
Autoritate contractantă
R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.851,16 RON
Valoare atribuită
5.851,16 RON
Data publicării
02.07.2018 09:45
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.851,16 RON

din 5.851,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.