Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala teren, constructii

Număr anunț
DA21107191
Autoritate contractantă
COMUNA VALENI (CUI 5102265)
Furnizor / câștigător
DRĂGUŢ I. GHEORGHE - CADASTRU, GEODEZIE, CARTOGRAFIE (CUI 27549109)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.541,45 RON
Valoare atribuită
2.541,45 RON
Data publicării
31.08.2018 08:29
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.541,45 RON

din 2.541,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.