Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda laser tip scanner, seria BK R+IR100/450mW

Număr anunț
DA20941398
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33155000-1 · Aparate de fizioterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.167,54 RON
Valoare atribuită
13.167,54 RON
Data publicării
31.07.2018 12:57
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.167,54 RON

din 13.167,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.