Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PVC 160 SN2 4M

Număr anunț
DA20742275
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Furnizor / câștigător
LAZ & STEF SRL (CUI RO17225229)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,90 RON
Valoare atribuită
247,90 RON
Data publicării
29.06.2018 11:16
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,90 RON

din 247,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.