Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE BALASTIERA

Număr anunț
DA21349791
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
TRANS KATRIN G.E. S.R.L. (CUI RO7497412)
Cod CPV
14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.619 RON
Valoare atribuită
2.619 RON
Data publicării
01.10.2018 13:33
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.619 RON

din 2.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.