Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Geanta laptop CASE LOGIC PNC-216, 15.6", negru Telefon de birou cu receptor MYRIA MY9046, Negru Swit
- Număr anunț
- DA21904812
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,49 RON
- Valoare atribuită
- 419,49 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:44
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419,49 RON
din 419,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro