Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lapte consum 1.5% grasime
- Număr anunț
- DA21912040
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
- Furnizor / câștigător
- ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
- Cod CPV
- 03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 486,70 RON
- Valoare finală
- 486,70 RON
- Data publicării
- 30.11.2018 11:30
- Data finalizării
- 03.12.2018 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.