Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salam.....Carne de porc

Număr anunț
DA21911086
Autoritate contractantă
Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
Furnizor / câștigător
DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
Cod CPV
15131230-6 · Salam (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,65 RON
Valoare atribuită
970,65 RON
Data publicării
29.11.2018 16:40
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,65 RON

din 970,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.