Ofertă acceptată Cumpărare directă

Azitromicina 200mg/5ml-pulb.pt.susp.orala x 20ml-Sandoz Pharmaceuticals RO

Număr anunț
DA40716136
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,50 RON
Valoare atribuită
130,50 RON
Data publicării
26.06.2026 15:06
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,50 RON

din 130,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.