- Număr anunț
- DA21102009
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4666347)
- Furnizor / câștigător
- FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325,42 RON
- Valoare atribuită
- 325,42 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 12:10
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
325,42 RON
din 325,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro