Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA21109732
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,68 RON
Valoare atribuită
595,68 RON
Data publicării
31.08.2018 11:00
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,68 RON

din 595,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.