Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII SI CONFECTIONARE TAMPLARIE PVC

Număr anunț
DA21591217
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BELCIUGATELE (CUI 24079568)
Furnizor / câștigător
DARY TERMO GLASS SRL (CUI 35142334)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
29.10.2018 12:14
Termen limită
03.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.