Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE TOPOGRAFIE

Număr anunț
DA20692081
Autoritate contractantă
Comuna Doba (CUI 3963838)
Furnizor / câștigător
TOPOSAT SRL (CUI 22192705)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.252 RON
Valoare finală
130.252 RON
Data publicării
22.06.2018 21:00
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.