Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare tehnica - sens giratoriu centru oras Ineu

Număr anunț
DA21103623
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
MAX PROVISION ENERGY SRL (CUI RO31858269)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.500 RON
Valoare atribuită
39.500 RON
Data publicării
30.08.2018 13:31
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.500 RON

din 39.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.