Ofertă acceptată
Cumpărare directă
set masute si scaunel gradinita
- Număr anunț
- DA21103273
- Autoritate contractantă
- GRADINITA P.P. NR. 33 SIBIU (CUI 4603462)
- Furnizor / câștigător
- INTERMOB CONCEPT S.R.L. (CUI RO35533464)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.722,69 RON
- Valoare atribuită
- 5.722,69 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 13:12
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.722,69 RON
din 5.722,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro