Ofertă acceptată Cumpărare directă

DR. SCHAR FAINA UNIVERSALA FARA GLUTEN - MIX IT x 500G

Număr anunț
DA20947877
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24 RON
Valoare atribuită
24 RON
Data publicării
01.08.2018 11:15
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24 RON

din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.